А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика » Особое мнение

Создана: 04 April 2018 в 17:05

Парламентар, екс-спікер Верховної Ради Володимир Литвин: У суспільній свідомості сьогодні, як ніколи, домінують зневіра і страх…

І не можна заспокоювати себе тим, що ці явища мають глибокі корені. Справді, для влади страх завжди і скрізь був одним із важливих інструментів забезпечення панування, власного збагачення та контролю за масами. Проблема в тому, що нинішня влада безпардонно торгує страхами, у тому числі з допомогою необмежених інформаційних можливостей. Завдяки цьому страхи набули тотального характеру і охопили всі сфери людського життя. Суспільство планово вводиться у стресовий стан та психоз, а відповідно прирікається до руху в одному напрямку. Вигідному ляльководам. Зараз бояться усі і всього… Отже, з країною можна робити, що завгодно, а людей тримати в кошарі та покорі.

Фото: Володимир Литвин.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Це груба версія того, до чого прийшла Україна після усіх тривалих спроб вивільнитися зі страху і отримати нормальну країну.

Розрахунок, очевидно, робиться на те, що заляканий народ погодиться на будь-які дії влади, аж до вимог до неї вживати екстремальні і навіть небезпечні заходи для утримання порядку, забезпечення стабільності.

І це вже виразна перспектива того, що нас може очікувати.

Заспокоювати може хіба що твердження «оптимістів»: боятися треба не того, що є зараз, а того, що може очікувати після цієї влади.

Можливо, саме цього треба боятися насправді?..

Ствердна відповідь була б бальзамом на «зболені душі» тих, хто нами править.

Автор: Володимир ЛИТВИН, депутат парламенту України, екс-спікер Верховної Ради (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

49 queries. 0.490 seconds.
49 / 0.490 / 16.03mb