А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 29 April 2018 в 18:08

Хто з громадян України втратить право на житлові субсидії?..

Українці які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею втрачають право на житлові субсидії. Вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватись «живими грошима», однак право на неї втратять ті хто є власниками авто віком до п’яти років та житла з великою площею. Власники таких «атрибутів розкоші» будуть вимушені оплачувати житлово-побутові «послуги держави» у повному обсязі. Саме таке рішення 27 квітня прийняв Кабінет Міністрів України, – повідомив «Урядовий портал». Повідомляється також, що верифікація субсидіантів, яку розпочало Міністерство соціальної політики України, виявила ряд системних проблем з призначенням субсидій, які призводять до зловживання при їх призначення.

Фото: «Право на житлові субсидії?..».

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

З огляду на це Уряд України схвалив на соєму позачерговому засіданні рішення про внесення низки змін в програму надання житлових субсидій.

Відтепер якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менше п’яти років, крім мопеда та авто, наданого органом соціального захисту населення, субсидію не призначатимуть.

Окрім того, доходи від оренди майна, зокрема від здачі в оренду квартири, тепер необхідно буде також вказувати в деклараціях про доходи – в новій графі «інші доходи».

З 1 травня 2018 року діє також нове правило: субсидія відміняється якщо площа квартири перевищує 120 кв. метрів, а будинку – 200 кв. м. Власники такої житлової площі будуть оплачувати послуги у повному обсязі.

Зазначені норми не розповсюджуються на дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї.

Людям працездатного віку, хто претендує на субсидію, але не реєструється як безробітний, бо насправді працює без оформлення в Україні або за кордоном, органи соціального захисту автоматично рахуватимуть дохід - три прожиткові мінімуми – 5286 грн.

Повідомляється також і про таке. З метою стимулювання енергозбереження з 1 травня 2018 року соціальна норма на газове опалення буде наближена до реальних обсягів споживання і становитиме 4,5 м3 на 1 м2 площі, електроопалення – 30 кВт.год на 1 м2 площі.

А при призначені субсидії на понаднормову площу житла, норма може бути збільшена не більш ніж на 30%.

Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

49 queries. 0.164 seconds.
49 / 0.164 / 14.34mb