А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика » Особое мнение

Создана: 18 July 2018 в 11:01

Журналіст Ольга Решетилова: Ви справді вважаєте антикорупціонерів гіршими за Ківу?..

Я хочу вас запитати. Не ботів і корисних ідіотів, а вас, звичайних живих притомних людей. Ви всі прекрасно знаєте, що ми живемо в країні корупції і олігархату. Проти цього ми виходили на майдани, це стало причиною розвалу армії і спецслужб, і як наслідок - значно полегшило Кремлю вторгнення. Ви всі знаєте, що ресурси корупціонерів необмежені. У них - «тєлєк», у них - ботоферми, парламентські фракції, гроші, правоохоронці і суди. Ви всі розумієте, що весь наявний ресурс вони кидають на знищення антикорупціонерів, бо саме вони - ті, хто копає, розслідує і бореться, - краплина за краплиною вичавлюють з країни корупцію. «Прозоро», електронні декларації, НАБУ - все це заслуга тих людей, які, іноді ризикуючи всім, від репутації до життя і здоров‘я, крок за кроком, не опускаючи рук, створюють ці інструменти. Якби не ця боротьба невеликої кількості активістів, не знали б ви про Насірова, про рюкзаки Авакова, про мощі під ліжком Лозового і ще багато чого. Так, антикорупціонери теж різні і неідеальні, але ідея у них - правильна…

Фото: Ольга Решетилова.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…Ви не уявляєте, наскільки це складно. Не опустити рук, коли тебе роками переслідують, коли тиснуть, коли роблять з тебе клоуна в очах суспільства. Не послати все нахер, бо іноді здається, що ти один проти цілого світу, а нікому, крім тебе, ця боротьба не потрібна. Повірте, я знаю, про що кажу.

Але знаєте, що найважче? Коли не ватнікі якісь, а цілком адекватні люди піддаються цим маніпуляціям. Коли коротка пам‘ять, і вже пофіг, хто це починав, проти чого ми всі насправді ці роки боремось, головне в натовпі і собі харкнути в спину.

Так от питання: ви справді вважаєте антикорупціонерів гіршими за Ківу?..

Ви справді не розумієте, що всі ці цирки - це намагання уникнути відповідальності з боку Авакова і його дейдеїв, Холодницького і решти?..

Ви справді не розумієте, де тут темна, а де світла сторона?..

Розумієте. Ви все прекрасно розумієте.

Так ось, в цій боротьбі проти корупції, безкарності, проти підлості і охрінівшої системи потрібна дуже ваша підтримка.

Не розбираєтесь - розберіться.

Не хочете, - то хоч не топіть тих, хто бореться за вас.

Джерело.

Автор: Ольга РЕШЕТИЛОВА, журналіст, координатор в «Медійна ініціатива за права людини» (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

46 queries. 0.183 seconds.
46 / 0.183 / 13.41mb