А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика » Особое мнение

Создана: 06 August 2018 в 16:54

Політаналітик Констянтин Бондаренко: Стежу за суперечками про те, куди подівся Петро Порошенко…

І його зникнення дуже нагадує аналогічне зникнення Володимира Путіна у лютому 2015 року (пам‘ятаєте, скільки було чуток про хворобу і навіть смерть російського президента?). Насправді подібні зникнення передують серйозним структурним змінам в системі управління. Той же Путін, повернувшись, провів серйозні заміни в силових структурах і в Адміністрації Президента. Порошенко - як би комусь це не видавалося смішним - готується не просто до участі у президентських виборах, а до перемоги на них. За сценарієм «Єльцин-1996». І для цього готується до переведення своєї команди з адміністративного у штабний режим. Уривки інформації, яка надходить, показують: за час, що минув з моменту «зникнення» Порошенка, призначено керівника штабу (Віталій Ковальчук) і керівника кампанії (Ігор Гринів). Посилено (а не послаблено, як здавалося на перший погляд) позиції Ростислава Павленка (орієнтований на Ковальчука), який тепер має змогу і ресурсні можливості, щоби створити потужну аналітичну структуру.

Фото: Констянтин Бондаренко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

За інсайдерською інформацією, очікується відставка деяких радників і заступників - наприклад, Олексія Філатова та Дмитра Шимківа. Не тому, що вони провинилися або нелояльні до шефа, а тому, що не вписуються в структуру нової команди і розглядаються скоріше як баласт.

Їх звільнення може продемонструвати, що питання, які вони курували, навряд чи будуть питаннями порядку денного.

Надзвичайно серйозним кроком можна вважати призначення Олега Валендюка на пост голови Київської СБУ (дехто його вже сприйняв як тривожний сигнал - при всіх питаннях, які існують до пана Олега у журналістів, клоуном його важко назвати - на відміну від багатьох у високих кріслах на Володимирській).

Тому думаю, що усім, хто хоче перемогти Порошенка, потрібно дуже серйозно ставитися до можливості його перемоги у 2019 році, а не списувати його з рахунків як «криву качку».

Він - це не Ющенко зразка 2010 року. І недооцінка його можливостей може боляче вдарити по головних конкурентах на виборах.

Будьте уважні! Порошенко зосереджується. Хоча я особисто від цього не в захваті.

Джерело.

Автор: Констянтин БОНДАРЕНКО, політолог, експерт-політаналітик, керівник Фонду «Украинская политика» (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

52 queries. 0.226 seconds.
52 / 0.226 / 14.29mb