А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика » Особое мнение

Создана: 16 January 2019 в 13:30

Доктор політичних наук Петро Мироненко – про руйнацію ідентичності або гуманітарну окупацію України…

П'ятий рік поспіль намагаюсь довести до політичного керівництва держави занепокоєння щодо активної діяльності п'ятої (проросійської) колони в Україні на користь держави-агресора. Гуманітарний блок Кабінету Міністрів України і відповідно Секція суспільних і гуманітарних наук Національної академії наук України майже у повному складі працюють в інтересах держави-агресора, що не помічає лише кухарка Леніна. Наслідком такого стану у гуманітарній сфері держави відбувається руйнація ідентичності (гуманітарна окупація) державою-агресором Російською Федерацією.

Фото: Петро Мироненко. За столом - Ігор Смішко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Московія-Росія-СРСР-Росія протягом віків вживала неймовірних заходів щодо руйнації українства в Україні і не полишає спроби знищити Українську державність дотепер.

На двох Конгресах Академії політичних наук вчені гуманітарних наук наполегливо звертали увагу на відсутність гуманітарної складової національної безпеки держави, але нерозуміння проблеми не дозволило політичному керівництву прийняти відповідні рішення щодо виправлення ситуації.

Тому Академія політичних наук України готує спеціальне засідання з цього питання, про результати якого буде окремо повідомлено суспільству.

Автор: Петро МИРОНЕНКО, політолог, доктор політичних наук, академік, президент Академіїї політичних наук (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

49 queries. 0.195 seconds.
49 / 0.195 / 14.31mb