А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Интервью

Создана: 16 February 2019 в 14:27

Кандидат у Президенти України, генерал-полковник Ігор Смешко: Путін зайде настільки далеко, наскільки ми йому дозволимо…

Ігор Смешко розповідає: «Ми часто нарікаємо, що наша судова система не витримує критики, так ось, у багатьох країнах Заходу є цікава норма закону: перед тим як надіти суддівську мантію, кандидат на цю посаду дає підписку, що дозволяє правоохоронній системі періодично займатися перлюстрацією його листів і прослуховуванням. Він свідомо обмежує свої цивільні права, тому що, виконуючи функції держави і впливаючи на долі людей, повинен і сам стати підзвітним державі і суспільству». 14 лютого кандидат у президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник Ігор Смешко під час бліц-опитування на телеканалі ZIK розповів про свої плани щодо жителів окупованих територій Донбасу і кримських татар у разі перемоги на президентських виборах України.

Фото: Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

– Чи підтримуєте ви ратифікацію Римського статуту для того, щоб Україна стала повноправним членом міжнародного кримінального суду?

Ігор Смешко: – Безумовно, я з першого дня за це виступав і не розумію, чому наша влада цього не робить.

– Чи будете ви ініціювати закріплення в Конституції національної автономії для кримських татар?

– Так.

– Чи підтримуєте ви заборону в Україні російських фільмів і книг, блокування російських телеканалів і соцмереж?

– Поки ми у стані війни, це право війни.

– Чи є у вас план подолання наслідків війни і пошуку балансу між прощенням і покаранням, а також повернення цих людей на територію України?

– Прощення злочинів неможливе апріорі. Мирне населення, яке стало заручником, воно навіть не має прощатися, це наше мирне населення. Злочинці повинні бути покарані.

– Чи готові ви підтримати ратифікацію Стамбульської конвенції про протидію домашньому насильству?

– Безумовно.

– Чи вважаєте ви, що Україна зобов’язана виплачувати пенсію всім мешканцям окупованих територій Криму та Донбасу?

– Держава здатна диференціювати, кому виплачувати - жертвам, які залишилися там, чи тим, хто зі зброєю в руках стоїть проти нас?

– Уявіть, що ви президент. Ви в Давосі. Ви перемогли і ви повернули Україні Донбас та Крим. Зверніться до українців, до мене, як до виборця, англійською мовою. Хочу почути, як майбутній президент говорить.

Ігор Смешко: – Мої дорогі друзі, я дуже радий, що вся європейська спільнота, і не лише європейська, але і євро-атлантична спільнота визнає нас як члена цього суспільства з високорозвиненою економікою, добробутом і сильною армією, яка може протистояти будь-якій агресії проти найбільшої країни в Європі – моєї рідної України.

Щоб стати успішною країною потрібно будувати демократію…

Розмірковування кандидата в Президенти України Ігоря Смешка, які, безперечно, варті нашої уваги:

«Ми внесли величезний вклад в міжнародну систему безпеки, коли відмовилися від ядерної зброї. Так чому сьогодні міжнародне співтовариство не може нам хоча б допомогти контролювати україно-російський кордон?».

«Не розкриті злочини породжують нові злочини, а непокарані злочинці множать нових злочинців».

«Україна – це не Росія, це абсолютно інший народ, це народ вільних воїнів і вільних землеробів з давньою історією. Авторитарну форму правління на кшталт Росії тут побудувати просто неможливо, і будь-які спроби створити контрольований авторитарний режим в Києві не буде мати успіху».

«Путін зайде настільки далеко, наскільки ми йому дозволимо».

«У першій статті Конституції України сказано, що у нас демократія, але ми зовсім не будуємо демократичну систему, в якій нарешті будуть розмежовані повноваження аполітичних професіоналів, – яким заборонено бути в партіях, і політиків, – які тільки на час приходять до влади. Треба законодавчо заборонити знищувати професійний апарат всередині демократичних інститутів влади».

«Нескореним духом ми довели, що меч буде завжди програвати силі духу».

«Основні вороги України: зовнішній – Росія, і внутрішній – високий рівень корупції. Крім того, некомпетентне державне управління, а також відсутність професіоналізму в правоохоронних органах і органах забезпечення державної безпеки».

«Як професіонал я знаю – перемога можлива шляхом зміцнення економіки, підвищення рівня життя українців та нарощування бойових спроможностей Збройних Сил разом з упевненим просуванням до євроатлантичної спільноти”.

«На сьогодні влада має усі ознаки кланово-олігархічної автократії, яка нищить економіку, виштовхує людей за кордон, а тих хто залишається, перетворює на жебраків».

«Щоб стати успішною країною потрібно будувати демократію. Але, ми в Україні також – до цього ще і не приступали. Усі, хто критикував «попередню владу» за роки незалежності, щоб самому до неї дістатися, ніколи навіть і не планували цього робити. Їх цілком влаштовувала існуюча політична система і модель економіки, які засновані на кланово – феодальному авторитаризмі».

«Наша країна – друга по території в Європі, з величезним потенціалом. Це не Польща, не Болгарія і не балтійські республіки – це величезний, якщо хочете, слон, який, увійшовши в існуючі європейські системи, може повністю перекроїти баланс всередині них».

«Ми часто нарікаємо, що наша судова система не витримує критики, так ось, у багатьох країнах Заходу є цікава норма закону: перед тим як надіти суддівську мантію, кандидат на цю посаду дає підписку, що дозволяє правоохоронній системі періодично займатися перлюстрацією його листів і прослуховуванням. Він свідомо обмежує свої цивільні права, тому що, виконуючи функції держави і впливаючи на долі людей, повинен і сам стати підзвітним державі і суспільству».

Коментує український державний діяч, генерал армії України, кандидат юридичних наук Євген Кирилович МАРЧУК:

 - Я знаю Ігоря Петровича давно-давно і точно знаю, що йому не потрібно буде вчитися на Президента. З перших секунд після інавгурації, навіть серед ночі він буде готовий приймати найскладніші рішення. Але найголовніше те, що якийсь час він сам буде очолювати реалізацію цих рішень доти, поки не переконається, що виконавці готові, знають як і вміють результативно працювати на жорсткому супротиві. Ніякої розкачки не буде. Його темп і пресінг витримають не всі. Наші іноземні партнери багато чому приємно здивуються. Але про це поговоримо трохи пізніше.

Джерело.

Автор: Ігор СМЕШКО, кандидат у Президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

49 queries. 0.225 seconds.
49 / 0.225 / 13.51mb