А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика » Особое мнение

Создана: 11 April 2019 в 12:29

Економіст і політик Олександр Сугоняко: Перед другим туром виборів Президента України…

У нас в Україні був постійний авральний вибір свого фаворита з кандидатів, які, як показував час, виявлялися нездатними до управління країною. Таким був вибір між Кравчуком і Кучмою (1994), Кучмою і Симоненком (1999), Ющенком і Януковичем (2004), Януковичем і Тимошенко (2010), Тимошенко і Порошенком (2014). Їхня ступінь неготовності була різна. Різним було і розуміння суспільством ступені їхньої нездатності. Навіть кандидування на посаду Президента країни людини з кримінальним минулим, що з моральних міркувань є недопустимим, не завадило йому, врешті решт, ним стати. Те, що кандидати до цієї посади були неготові, підтверджує наростаючий процес деградації нашого краю: посилення залежності держави від зовнішніх глобальних центрів, аж до фактичного зовнішнього управління і боргової кабали; окупація частини території Росією; депопуляція населення зі стрімкою втратою якісної робочої сили. Не гідною до управління Україною є і теперішня пара кандидатів. Один з них довів це своєю «результативною» роботою проти національних інтересів, інший – за своїми природними данними і профорієнтацією є талановитим блазнем інформаційної ери (У Вікіпедії «блазень» – близька до монарха або феодала особа, обов'язком якої було розважати вельмож та їхніх гостей жартами, нерідко сатирично гострими) і до служби українським національним інтересам не здатний.

Фото: Олександр Сугоняко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Менше всього мені хочеться впливати на ваш вибір свого фавориту з пари Зелинський-Порошенко. Це ваша моральна і громадянська ПЕРСОНАЛЬНА відповідальність. Бог Dам - суддя, як і мені.

Вибір між ними двома - для мене є недопустимим з позиції моралі і мислення. Знаю, що вони обидва несуть біду Україні, а отже кожному українцеві. Зважувати хто з них принесе більше лихо, хто менше – і тому віддати Україну?

Я не обирав «менше зло» для мого краю ні в 1994, ні в 1999, ні в 2010, ні 2014роках. Небезпеку вибору «меншого зла» для України і українців зрозумів давно і пишу про це з кінця 90-х років.

Я не хочу, не маю морального права, як український громадянин, перекласти свою частку відповідальності за країну на негідного на цю роботу індивіда.

Влада олігархів над Україною є ворожою для неї.

Політика, яку вона здійснювала в останні роки руками Порошенка, Яценюка, Яресько, Гонтарєвої, Авакова, Абромавичуса, аморально обраного Генерального прокурора, ТАКИХ управлінців ЗСУ інших – є руйнівною для України і її народу (як і колишня влада Януковича).

Це політика зло-дійства, розкрадання національного багатства, брехні, фейків, обману довірливих простаків.

В накинутому цією владою на суспільство просторі універсальної брехні, процес позитивного творення Самостійної Української Держави - неможливий. На обмані не можливе творення суспільного ладу, як не можливе будівництво на недостовірній інформації найпростішої споруди.

Стратегічні цілі щодо Української держава і Українського народу, які реалізує владно-бізнесовий мутант, - сформовані для неї ззовні. Вони направлені не на єднання українців в спільному житті і праці, а на розділення країни і розсіяння українців світом, на встановлення зовнішнього контролю над нашим краєм.

Ці цілі прикриваються оманою олігархічних «ЗМІ», роботу яких з одурювання українського люду суттєво покращив Зеленський з компанією. В такому аморальному просторі, з дозволу зовнішніх сил країна віддана на цинічне розграбування владно-бізнесовому мутанту і прислузі. Ось і «слуга народу» землею нашою торгувати зібрався…

Для мене СПРАВЖНЯ Україна це на ПРАВДІ, гідними українськими громадянами побудована САМОСТІЙНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА. Це Україна Героїв Майданів, війни з путінською і більшовицькою Росією, Україна Стуса, Шевченка…

Її нема, – кажете? – Нема, але вона є. В духові українському. З нього, через правду і довіру між українцями, в їхній дії вона проявлялася на Майданах, на фронті з РФ, у волонтерській роботі.

А справжня українська влада - це та, яка об’єднує українське суспільство на творення такої України.

Чую, читаю від одних: «Якщо не проголосуєш за Порошенка, то комік здасть країну Путіну!». Від інших: «Якщо не проголосуєш за Зелінського, то цей мародер доруйнує Україну!». «Янукович буде правити до смерті і синам владу передасть», – пам’ятаєте? Це слова з однієї і тої ж пісні, пісні зневірених у собі, в Україні, у Богові. Пісня людей, яких НЕМАЄ в Україні, хоча… є. Сплячі сини України. Ув’язнені страхом. Волаючи сновиди.

БУТТЯ України не залежить від цих двох акторів, одного з «кварталу», другого з екскаватора. Від них залежить її НЕБУТТЯ. Вони нашу Україну з деградації не виведуть, а доруйнують своїм зло-дійством, брехнею.

Нам її творити - з нашої правди, на нашій землі. НАМ, ТОБІ, МЕНІ, українцям. Це наш обов’язок перед Творцем і Україною. Не лише право. Забруднений суспільний простір очищається ПРАВДОЮ гідних українських громадян. ПРАВДОЮ їхньої думки і дії, їхнього життя. Ніким і нічим іншим.

Автор: Олександр СУГОНЯКО, економіст, фінансист, колишній народний депутат України (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

49 queries. 0.175 seconds.
49 / 0.175 / 12.69mb