Главная » Аналитика » Особое мнение

Создана: 02 June 2019 в 11:52

Лідер політичної партії «Сила і Честь» Ігор Смешко: Ніхто і не казав, що демократія – це тільки радість вибору без суворої відповідальності за правильність вибору…

Шановні виборці, однопартійці, колеги, дорогі мої співвітчизники та однодумці! На превеликий для мене жаль, розвиток нашої держави, починаючи із 2005 року, залишає у мене стійкий присмак незручності і навіть сорому. В той же час, вважаю, що досвід цих років має і своє певне позитивне значення для народу України. Ніхто і не казав, що демократія, це тільки радість вибору, без сурової відповідальності за правильність цього вибору. Руйнування процесу поступового, еволюційного розвитку України, як у економічному так і в політичному сенсі, а також і успішного до того часу процесу ії державотворення, треба розглядати, як болюче, але необхідне політичне щеплення. Дорогі друзі! Передвиборча кампанія набирає обертів і політична партія «Сила і Честь» впевнено продовжує процес партійної розбудови та об’єднання у своїх лавах професіоналів. Ми впевнені, що навіть в умовах браку часу, ресурсів і доступу до популярних ЗМІ, маючи таку велику підтримку співвітчизників, саме партія «Сила і Честь» стане тією рушійною силою, навколо якої буде сформовано якісну і дієву парламентську більшість. Наша місія: привести нарешті справжніх професіоналів до Верховної Ради та Уряду - людей, які люблять Україну, вірять у її успіх та знають, як його досягти! Ми ставимо перед собою амбітні завдання, оскільки віримо у нашу з Вами перемогу! Віримо, що професіонали у владі повернуть Честь Україні!

Фото: Ігор Смешко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Останні соціологічні дослідження беззаперечно свідчать про те, що більша частина населення України не бажає більше бачити в її державній політиці збанкрутілі політичні обличчя та збанкрутілі політичні проекти.

Але, так звана, «третя політична сила», сама по собі, не народиться. У той же час - сили для неї в Україні є. Їх треба тільки згуртувати і об`єднати - та повести за собою.

І основою для цеї Сили, на мою думку, повинні стати, у першу чергу, усі ті, хто колись носив погони, творча і культурна інтелігенція країни, досвідчені і професійні державні службовці, найбільш активне та прогресивне студенство, а також представники малого та середнього бізнесу!

Саме цим верствам населення і треба узяти усю відповідальність і про всі інші верстви населення України, - щоб вони насправді відчули себе захищеними і впевненими у майбутньому та отримали, нарешті, так необхідну усім нам - стабільність та передбачуваність.

Наша нова політична партія, що вийшла із громадської організації «Сила і Честь», може і повинна стати у подальшому, основним становим хребтом для формування справжньої політичної еліти нашої держави загальнонаціонального рівня, і головне - загальнонаціонального розуміння і глобального мислення.

Саме тієї політичної еліти, яка б змогла насправді піднятися над інтересами вузькопартійних політичних кланів та взяти на себе усю відповідальність за подальшу розбудову нашої держави і подолання всеобічної, як економічної так і політичної кризи в ній.

Але час настав!..

...І об’єднати нас усіх разом повинно не лише загальне відчуття незручності і сорому за нинішній стан і напрямок розвитку нашої держави. Спільне відчуття болю за наші прекрасні та «надтерпеливі» народ і країну, тривога за майбутнє наших дітей і родин...

Але, й головне, - що залишилося у нас із вами, у всіх спільного, це наша особиста відповідальність за долю і майбутнє нашої Батьківщини - рідної нам усім України!

Останнім часом ми спостерігаємо за спробами розгортання інформаційної кампанії з дискредитації партії Ігоря Смешка «Сила і Честь». В ЗМІ регулярно з'являються публікації стосовно ймовірного злиття чи кооперації партії «Сила і Честь» з іншими політичними силами.

Вважаємо це продовженням нечесної конкуренції - процесу, що розпочався ще перед президентскими виборами, під час яких Ігор Смешко отримав сенсаційно переконливий результат.

Нинішня активність політичних опонентів свідчить: партія Ігоря Смешка «Сила і Честь» стала потужним політичним суб'єктом парламентської кампанії. Партія «Сила і Честь» претендує на формування потужної фракції в майбутньому складі Верховної Ради України, а її лідер, Ігор Смешко, на ключову роль у майбутній розбудові системи державної влади.

І саме цим можна пояснити велику кількість бажаючих бути причетними до історії нашого спільного успіху.

Політична партія Ігоря Смешка «Сила і Честь» є самодостаньою політичною силою, яка в ході виборів не потребує підтримки будь-кого з представників старого політикуму чи олігархічних кланів.

Водночас, у новому парламенті ми готові до конструктивної співпраці на благо України з тими силами, політика яких не йде в розріз з ідеологією партії Ігоря Смешка «Сила і Честь».

Автор: Ігор СМЕШКО, лідер партії та голова ВГО «Сила і Честь» (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

45 queries. 0.159 seconds.
45 / 0.159 / 13.83mb