А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика » Особое мнение

Создана: 26 June 2019 в 11:04

Політтехнолог Сергій Гайдай: Головна інтрига цих виборів в Україні – не в тому, чи отримає новий президент найбільшу фракцію в парламенті…

Є особливий сегмент українського електорату. Ці люди не дружать з фактами, не відслідковують причинно-наслідкові зв'язки і не грішать критичним мисленням. Вони пишаються своєю приналежністю до кагорти «патріотів», до тих хто «думає» і «дякує» і голосує не по приколу. Вони впритул не помічають корупцію своїх кумирів, зате люблять простенькі формули - хто свій, а хто чужий. Будь яку незгоду з «генеральною лінією» пояснюють підступністью агентів Кремля, роботою за гроші на ворога, наприклад на Медведчука, ніяк не зв'язуючи партнерство останнього з їх лідером. Вони реагують на зовнішні ознаки «патріотизму» - вишиванки, мову, патріотичні речівки і пафосні промови, загальні слова і вкорінені штампи типу «якщо ти вважаєш, що нашу держава потрібно демонтувати, то ти хочеш здати Україну Путіну». Бо вони не замислюються що країна і держава - різні поняття, і в нашому випадку наша держава - найнебезпечніший ворог нашої країни.

Фото: Сергій Гайдай.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Зараз за цих виборців борються різні політики - представники цього напрямку імітації своєї любові до батьківщини і народу.

Одні сподіваються що лохи знову повірять брехні, інші сподіваються що виборці повірять поверхневим закликам: поміняти старих імітаторів на нових, більш молодих.

Це добре, що вони борються за ці 24,45% любителів дешевого псевдопатріотичного пафосу совкового зразка.

…І ні жлобський пшонка-стиль у робочому кабінеті, ні ікони зі своєю «святою» сім'єю в особистій церкві, ні позолочена ліпнина з колонами в маєтку, ні показушні пластикові вилки з пловом одних, і ні гучні але порожні слова адресовані до свідомої галицької молоді, яка пропустила свою хвилю удачі інших - вже не відвернуть від них цей сегмент електорату.

Ці політики є спойлером один для одного - їхня боротьба за спільний електорат зменшуює кількість депутатів від їх партій в майбутній Раді, забираючи голоси один у одного.

Тому головна інтрига ціх виборів - не в тому чи отримає новий президент найбільшу фракцію в парламенті. Отримає. Головна інтрига, як электорат 24,45% подлиться між цими двома полюсами старих і нових «патріотів», хто кого з них виштовхне ліктями за межі політичного процесу.

У кого які прогнози?..

Джерело.

Автор: Юрий Семенюк
Источник:Сергій ГАЙДАЙ, політтехнолог, політичний експерт-аналітик, управляющий партнер в Social Engineering Agency «Gaiday.Com», директор по стратегическому планированию в «Гайдай.Ком» (Київ, Україна).

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

50 queries. 0.186 seconds.
50 / 0.186 / 13.99mb