А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 16 September 2021 в 07:19

«Законотворчість» від Порошенка: «Бендер, как в этот раз будем делить деньги МВФ?..»

Найбільше здивування дня – законопроект № 6006 від Петра Порошенка і «Євросолідарності» про розподіл коштів від МВФ: мільярди наліво, мільярди направо. Якщо б про це пафосно не повідомив сам Петро Олексійович, я б міг подумати, що автором цього законопроекту є Юлія Тимошенко. Але для Юлії Володимирівни це було б органічно, природньо, закономірно. Для неї «соціалка» і соціальні виплати завжди були на першому місті, за що її у Порошенка завжди звинувачували у популізмі. Але тут щось трапилось, чи «в лісі здохло». Петро Порошенко почав діяти методами Юлії Тимошенко. Мені цікаво: а чому щось подібне у Порошенка не з’являлося у 2015 році? Тоді, нагадую, гривня девальвувала вдвічі, а комунальні тарифи зросли втричі. І гроші МВФ тоді пішли на банківські рахунки, а не «соціалку»…

Фото: DW: Порошенко, транші МФВ і офшори.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…Випереджаю критиків: я чудово знаю, що це була умова МВФ, тоді гроші МВФ не спрямовувались в бюджет. Але і ситуація у нас тоді була кризова, і було б варто домовлятися про використання частини позики МВФ на бюджетні цілі.

Ні, замість цього переклали весь тягар проблем на пересічних українців.

Я пам’ятаю, як тоді почув від молодого таксиста: «Ніколи не забуду і не вибачу, як Яценюк и Порошенко залізли до мене в кишеню!..».

І прості українці про це дійсно не забули. Арсеній Яценюк за рік втратив весь свій переможний рейтинг зразка осені 2014 року, а потім позбувся і прем’єрської посади (до речі, не без допомоги Президента Порошенка – це я про «перекладання відповідальності»).

А сам Петро Олексійович в 2019 р. втратив президентську посаду.

І це була розплата, зокрема і за 2015 рік, і за інші соціальні проблеми пересічних українців.

Так що даремно політтехнологи Порошенка сподіваються що цей законопроект підніме їм рейтинг. Тягар минулих проблемних справ (про які пам’ятають і досі) важить більше, ніж нові обіцянки.

На останок - про номер законопроекту – 6006. Як на мене, то дуже символічно (дві «шістки», і два «нулі»). Дехто за такі автомобільні номери приплачує...

Автор: Володимир ФЕСЕНКО, політолог, історик, політичний експерт-аналітик, політичний консультант (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

45 queries. 0.165 seconds.
45 / 0.165 / 14.53mb