А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 05 October 2021 в 11:33

Політаналітик Володимир Фесенко: Очевидно, що головною темою дня буде Pandora papers…

Журналісти вже запитують, чи не призведе це до політичної кризи і до різкого падіння рейтингу Президента Зеленського. Я скептично ставлюся до таких очікувань. І ось чому. По-перше, на даний момент в тих документах, що оприлюднені, не має чогось принципово нового і вкрай сенсаційного. Про те, що Коломойський платив «Кварталу-95» за контент на телеканалі «1+1» було відомо і до 2019 р. і під час президентських виборів про це багато говорили. Більше того, було навіть відомо, що Коломойський заборгував «Кварталу». Офшорами в нашій країні теж нікого особливо не здивуєш. Це було помітно ще під час скандалу з Порошенко і «Panama papers»...

Фото: Малюнок Сергія Йолкіна.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

По-друге, це майже один в один - повторення скандалу з «Panama papers». Коли такий скандал виникає вперше, резонанс - більше. А коли іде повторення, хай з іншими персонажами, інформаційно-політичний ефект буде набагато меншим.

Тим більше, що коли на цю тему будуть атакувати прихильники Порошенка, то їм будуть нагадувати про такий саме скандал з їхнім лідером.

Взагалі з офшорами у нас були пов’язані майже всі провідні політики, які вийшли з бізнесу, тому ця критика матиме обмежений ефект.

По-третє, йдеться про ситуацію до президентства Зеленського. Це теж буде зменшувати інформаційно-політичний вплив цього розслідування.

Безумовно, це ще один привід для критики Президента Зеленського з боку його різноманітних опонентів. Активне і критичне обговорення цієї теми відбудеться, але без суттєвого впливу на поточний політичний процес.

Нарешті, як тільки розпочнеться процедура відставки і заміни спікера Верховної Ради, а це має відбутися вже найближчим часом, тема Pandora papers відійде на другий план.

Автор: Володимир ФЕСЕНКО, політолог, історик, політический єксперт-аналітик, політический консультант (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

46 queries. 0.161 seconds.
46 / 0.161 / 14.37mb