А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика » Особое мнение

Создана: 28 October 2021 в 17:01

Хайп навколо «розпродажу великої радянської промисловості»: від залишків «Більшовика» – хоч вагомий «шерсті клок» Україні…

Бачу, зараз почалося обговорення продажу приміщень колишнього заводу «Більшовик». Звісно, часто у контексті того, наскільки погано, що розпродають «велику радянську промисловість» та тому подібне. Хоча більшість коментаторів, мабуть, не враховують того, що жодного заводу де-факто вже давно не існувало, як і значної кількості інших артефактів радянського минулого. Так званий «завод» лише заробляв здачею приміщень в оренду, що не заважало йому активно накопичувати борги. Ці мрії про якесь відродження радянських гігантів - це фантазми, а не реальність, і можна або визнавати реальний стан справ, або використовувати спекуляцію на «образах світлого минулого» для просування не зовсім «світлих» схем…

Фото: Завод Більшовик.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…Ну, і ви реально б хотіли того «відродження» у центрі Києва, щоб це «дуже екологічне» підприємство покращувало ситуацію з і без того «прекрасним» - свіжим і чистим київським повітрям?

Ну, не буде у центрі столиці України більше таких промислових монстрів. Та й взагалі кількість останніх по країні продовжить скорочуватися.

По факту ж фонд Держмайна України одержав 1,4 млрд. грн. (плюс сплату 438 млн. боргів заводу), місто - новий простір на 35 гектарах землі для власного розвитку.

Вважаю аукціон вдалим.

Ну, і вперше з часів приватизації «Криворіжсталі» вдалося продати настільки великий та проблемний об'єкт.

Щоправда, у випадку «Криворіжсталі» екс-прем*єр Тимошенко продавала індійцям реально добре працююче і прибуткове українське виробництво, а не щось, що фактично не працювало та розкрадалося десятиліттями.

Автор: Петро ОЛЕЩУК, політолог, доцент Київського державного університету ім. Тараса Шевченко, консультант, політичний експерт-аналітик (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

43 queries. 0.141 seconds.
43 / 0.141 / 13.18mb