Главная » Аналитика

Создана: 11 April 2022 в 13:18

Міжнародні візити – безпосередні емоційні враження впливають і на політичну позицію, і на рішення європейських країн…

Все ще - головна сенсація – неанонсований візит до Києва Прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона. Звісно, сам візит, безумовно, узгоджувався. Але, можливо, для більшої безпеки про нього не повідомляли. Тим більшим виявився ефект. І очільник Уряду Великої Британії приїхав до Києва не з пустими руками, а з новим пакетом військової і економічної допомоги. Він підтвердив свою лідируючу роль в коаліції друзів і партнерів України. Але зверну увагу на… споріднене – нескорений Київ стає місцем паломництва європейських лідерів. Відвідування Києва і зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським зараз є значущою подією для західних державних діячів…

Фото: Джонсон и Зеленский на киевской прогулке...

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…За останні дні столицю Україну також відвідали керівники ЄС (верховний представник Євросоюзу Жозеп Боррель та президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн), канцлер Австрії Карл Негаммер, Прем'єр-міністр Словацької Республіки Едуард Хегер.

Такої інтенсивності візитів до України закордонних лідерів за короткий час давно не було і в мирні часи. Хіба що за виключенням урочистих подій і Кримського саміту.

Навіть наприкінці січня і початку лютого поточного року, коли Київ майже щоденно відвідували високоповажні гості.

Це знак і уваги, і поваги до України, і готовності нам допомагати.

А для нас це можливість продемонструвати європейським лідерам трагічні наслідки для України кривавої російської агресії.

Безпосередні емоційні враження впливають і на політичну позицію, і на рішення державних діячів європейських країн.

До Києва поступово починають повертатися і посольства різних країн. Це також показова тенденція – визнання того, що столиця України вистояла перед російською навалою, і крок за кроком повертається до нормального життя, хоча і в умовах воєнного часу.

Автор: Володимир ФЕСЕНКО, політолог, історик, політичний експерт-аналітик, політичний консультант, керівник Центру прикладних політичних досліджень «Пента» (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

42 queries. 0.187 seconds.
42 / 0.187 / 13.98mb