Главная » Аналитика

Создана: 29 April 2022 в 14:47

Закон про «Ленд-ліз» і пропозиції Президента США про новий пакет підтримки для України…

Вчора з США прийшли дві добрих новини. По-перше, Президент США Джозеф Байден ініціював новий пакет підтримки для України - на 33 мільярди доларів. З нього понад 20 мільярдів мають піти на оборону. Ще понад 8 мільярдів доларів заплановані на економічну підтримку, 3 мільярди доларів будуть спрямовані на гуманітарну допомогу Україні. Друга добра новина - Палата представників Конгресу США схвалила законопроект про «Ленд-ліз», про оборону демократії України, який прискорить передачу в Україну важливого військового обладнання та інших критичних поставок за рахунок скорочення бюрократичної тяганини. Він дозволяє де-факто дарувати обладнання з положеннями, які передбачають, що країни-одержувачі виплатять їх вартість США пізніше…

Фото: Закон про Ленд-ліз для України запрацює.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…Про необхідність відновлення програми «Ленд-лізу», що використовувалась США в часи Другої світової війни, та її застосування по відношенню до України писали в перші дні війни росії проти України і автор цих строк, і багато інших людей. Нарешті це сталося.

Але сама по собі ця програма (законопроект про яку ще має підписати Президент США) є механізмом, для наповнення його потрібні гроші.

Новий пакет підтримки для України (на 33 мільярди доларів), як я розумію, і має стати стартовим наповненням програми «Ленд-лізу» для оборони демократії України.

Таким чином обидві новини - взаємопов’язані.

Зусилля і Президента США Джозефа Байдена і Конгресу США спрямовані в одному напрямку.

Тому не має сумніву, що Президент Байден підпише закон про «Ленд-ліз», а Конгрес США підтримає пропозиції Президента США про новий пакет підтримки для України.

Автор: Володимир ФЕСЕНКО, політолог, історик, політичний експерт-аналітик, політичний консультант (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуСамые обсуждаемые

Популярные

44 queries. 0.183 seconds.
44 / 0.183 / 13.84mb