А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Новости Украины » Украина

Создана: 09 September 2013 в 04:35

Народний депутат України Оксана Продан: Роботодавці матимуть рівні можливості по працевлаштуванню…

Голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», народний депутат України Оксана Продан спільно з колегами Н. Агафоновою та О. Бельковою внесли на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо удосконалення окремих трудових відносин)», реєстраційний номер 2595а, розроблений спільно з лідерами підприємницьких об'єднань та профспілок Л. Скакун, І. Березинець, О. Герасимчук, В. Богаченко, С. Жимолостновою, Ф. Кобринським.

Фото: Оксана Продан.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Законопроектом передбачається відміна реєстрації трудових договорів роботодавцями-фізичними особами та створення рівних можливостей для створення робочих місць і в малому бізнесі, як у великому.

Сьогодні для прийняття людини на роботу підприємці-фізичні особи повинні зареєструвати трудовий договір в центрі зайнятості. Реєстрація це штампік на договорі та печатка в трудовій, для отримання яких роботодавець повинен прийти в центр сам і привести працівника, вистояти чергу або заплатити за «обслуговування» без неї.

Жодних прав і обов'язків працівникам чи роботодавцям реєстрація не надає, але є додатковою адміністративною перешкодою щодо працевлаштування працівників, що призводить до збільшення нелегальних робочих місць, зменшення надходжень до бюджету та відсутності соціального захисту працівників.

Прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо удосконалення окремих трудових відносин)», реєстраційний номер 2595а, дозволить підприємцям без зайвих корупційних перешкод створювати легальні робочі місця, сплачувати податки та внески з них, що гарантуватиме працівникам соціальний захист держави.

Довідка. Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» було створене у грудні 2010 року об'єднаннями підприємців з різних областей України та галузевими об'єднаннями на основі єдності спільних інтересів для спільного захисту інтересів малого та середнього бізнесу, для напрацювання спільної позиції бізнесу з різних питань та для формування необхідних для ведення бізнесу умов на загальнонаціональному рівні. На сьогодні ГО «Фортеця» об’єднує понад 99 000 підприємців з різних областей України.

Автор: «Политика & Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика & Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

47 queries. 0.267 seconds.
47 / 0.267 / 15.41mb