А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 08 April 2015 в 12:28

Банкір Олександр Сугоняко: Не можна толерувати до крадіжок і брехні, яка їх прикриває, бо з них виростає загроза загибелі нашої Батьківщини…

Боротьба з корупцією!.. Закон про боротьбу з корупцією!.. Антикорупційне бюро! Ля-ля-ля! Це ж дурість національного масштабу! Дурість вищих органів влади, депутатів, «інтелігенції», грантоїдів від боротьби з цією клятою корупцією, крицевих борців з нею… Навіть християнські організації включилися в боротьбу … з цвіллю. Хочеться волати… Моя старенька бабуся з села Новгород-Сіверського району, Царство їй Небесне, не з цвіллю боролася, бо знала, щоб її не було треба позбутися вологості. Що таке корупція? Це «продаж» чиновником спільного блага приватній особі...

Фото: Олександр Сугоняко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

...У древніх греків віддати життя за спільне благо було честю і геройством! У Небесної сотні – теж. Корупціонер і людина честі – це антагоністи. У древньому Китаї, і сучасному, за корупційні діяння карають на смерть. Чому? Тому, що наслідком такої поведінки людей, які поставлені оберігати спільні інтереси, є неминуча смерть суспільства, враженого корупцією.

На корупційні діяння йдуть стовідсотково аморальні люди. Стовідсотково! Це люди або морально недорозвинені, які не знають, що таке добро і що зло для країни, народу, держави, або масштабні злочинці з кримінальною психологією, у яких одночасна крадіжка у мільйонів людей є «геройством», злодійською «честю» і проявом кримінального, бісівського «розуму». Наслідки цього «розуму» гіперкорупціонера Януковича сумні і наочні для всіх, включно з ним.

Отою «вологістю», «сирістю», з чого виростає смертоносна для країни корупція є АМОРАЛЬНІСТЬ. А з нею, як Ви знаєте, не на життя, а на смерть у нас «ведуть боротьбу» ЗМІ, влада, специфічні депутатики, пузаті «батюшки», міліція, ці ляльки «високоморальних» олігархів…

Вони її культивують, бо аморальність їм вигідна, а країні від неї горе. А суспільство ще толерантне до аморальності. Не можна толерувати до крадіжок і брехні, яка їх прикриває, бо з них виростає загроза загибелі нашої Батьківщини. Тому людей, які порушують моральні принципи треба гнати з влади.

Вкрав, збрехав, допустив аморальний поступок – геть, або під суд! Бо всі такі політики потенційні корупціонери. Для цього саме суспільство, ми з Вами, не повинні толерувати злу (мовляв: хай краде, бреше, але менше).

Така толерація пропаде в суспільстві тоді, коли будемо нетерпимими до проявів власної аморальності, від нецензерщини починаючи.

Депутати і антикорупційні активісти, припиніть клоунадну боротьбу з цвіллю. Включіть совість і мізки. Не ганьбіть країну перед світом, бо вже бабці на селі розумніші ніж депутати.

Автор: Олександр СУГОНЯКО, президент Асоціації українських банків.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

49 queries. 0.162 seconds.
49 / 0.162 / 13.68mb