Главная » Аналитика

Создана: 25 June 2019 в 10:53

Політолог Констянтин Бондаренко: Україна отримала ту поразку в ПАРЄ, яка змушує, зціпивши зуби, ретельно готувати перемогу…

В ситуації (абсолютно прогнозованій) довкола ПАРЄ я бачу один великий плюс. Можливо, після даного голосування Україна відродить свою дипломатію і перестане сподіватися, що «великі дяді» за нас усе вирішать і все нам «порішають». Той інфантилізм, який тривалий час Україна демонструвала на зовнішньому напрямку, дасть Бог, нарешті відійде у минуле. Обрана тактика - бути шакалом Табакі при американському Шерханові - отримала чергову поразку (Порошенко щиро вважає, що це перша наша дипломатична поразка, але я йому можу дати перелік його особистих провалів у зовнішній політиці - стратегічно більш важких, ніж вчорашнє голосування). Вчорашня ніч показала: Вашингтон не всесильний, Захід не монолітний, Україна - не пуп землі, Росія вміє чекати і добиватися свого, головні принципи Європи є незмінними з середньовічних часів: право і вигода неподільні, справедливість на боці тих, хто продемонструє більшу рентабельність і купівельну спроможність. Нічого дивного - протестантська етика і дух капіталізму.

Фото: Констянтин Бондаренко.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

Можливо, і до українських політиків дійде: в Європу з кавалерійського наскоку востаннє намагалися зайти - і то невдало - лише Будьонний з Тухачевським майже 100 років тому.

Апеляція до духу Анни Ярославни - надто слабкий аргумент для середньостатистичного буржуа, чому він має любити Україну.

І ПАСЕ - це не лише майданчик для тролінгу Ольги Скабеєвої, а й важлива міжнародна інституція.

Тому я дякую тим, хто вчора голосував де-факто проти України: вони дали шанс на те, що «клімкінщина» буде замінена на більш ефективну систему дипломатії, більш сучасну, більш самостійну, більш динамічну, без меншовартості, без слини, соплів і рожевих окулярів.

Бо - як виявилося - без «чарівного пенделя» нам не обійтися. Ми отримали ту поразку, яка змушує, зціпивши зуби, ретельно готувати перемогу.

Джерело.

Автор: Констянтин БОНДАРЕНКО, політолог, політичний експерт-аналітик, публіцист (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

45 queries. 0.211 seconds.
45 / 0.211 / 13.8mb