А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 01 October 2019 в 13:03

Голова партії «Сила і честь» Ігор Смешко – на круглому столі «Військово-технічне співробітництво України з США» в Інституті Горшеніна та на каналі «Культура»…

На думку голови партії «Сила і честь» Ігоря Смешка, військово-технічне співробітництво з США, безумовно, має величезний потенціал, а Україна має моральне право і повинна сподіватися на набагато більшу підтримку з боку США для допомоги нам під час відкритої військової агресії, яку здійснює проти нашої країни один із підписантів Будапештського меморандуму. Про це він заявив під час круглого столу «Військово-технічне співробітництво України з США» в Інституті Горшеніна. До того ж в Україні немає жодного дієвого механізму, який би насправді забезпечував планування, контроль і координацію діяльності всіх державних і недержавних установ із захисту інформаційної безпеки держави. Про це в ефірі Радіо «Культура» також розповів військовий, політичний і державний діяч Ігор Смешко. Ігор Смешко зазначив, що у законодавстві всіх цивілізованих країн світу існує визначене поняття «інформаційна безпека».

Фото: Ігор Смешко – в Інституті Горшеніна.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

«У 1996 році за нашими плечима був третій ядерний арсенал світу. 176 важких стратегічних балістичних ракет були націлені на США і гарантовано б знищили найпотужнішу державу світу в разі їх використання. У нас була мільйонна армія, стратегічні запаси озброєння, які залишив колишній СРСР на території України могли повністю озброїти другий ешелон Варшавського пакту в разі бойових дій із НАТО. Це була зброя, техніка, недоторканні запаси на багато мільйонів військовослужбовців. Унаслідок наших абсолютно безпрецедентних кроків як держави - жодна країна в світі більше не інвестувала в ядерне роззброєння і безпеку, тільки ми, - ми фактично посилили безпеку США й інвестували в їх безпеку більше, ніж будь-хто за весь час існування цієї провідної країни. На сьогодні я абсолютно впевнений, що США мають не тільки моральне зобов’язання перед Україною. Декларація про наші стратегічні відносини, зроблена в 1996 році адміністрацією президента Клінтона, має величезний потенціал для подальшого розвитку. Україна, безумовно, має моральне право і повинна сподіватися на набагато більшу підтримку з боку США для допомоги нам під час відкритої військової агресії, яку здійснює проти нашої країни один із підписантів Будапештського меморандуму», - підкреслив Ігор Смешко.

Ігор Смешко вважає, що наша держава докладає недостатньо зусиль для розвитку військово-технічного співробітництва з США.

«Тут, як у відомому анекдоті: для того, щоб виграти в лотерею, потрібно хоча б раз у житті купити лотерейний квиток. Мені невідомо, щоб наш уряд зробив хоч одну спробу через дипломатичні канали запропонувати провести негайні консультації щодо дотримання Будапештського меморандуму. І всі аргументи про те, що хтось не сяде за стіл, - не працюють. Це той офіційний дипломатичний привід, який весь час повинен бути на порядку денному нашого МЗС. Військово-технічне співробітництво з США, безумовно, має величезний потенціал. І США, з точки зору їх національних інтересів, зацікавлені в тому, щоб виправити ситуацію, коли ми, будучи «останнім європейським романтиком», добровільно роззброїлися. Чого не сталося з нашим східним сусідом, і це в підсумку переросло з потенційної загрози в реальну», - зазначив Ігор Смешко.

В Україні немає жодного дієвого механізму, який би насправді забезпечував планування, контроль і координацію діяльності всіх державних і недержавних установ із захисту інформаційної безпеки держави. Про це в ефірі Радіо «Культура» розповів військовий, політичний і державний діяч Ігор Смешко.

Ігор Смешко зазначив, що у законодавстві всіх цивілізованих країн світу існує визначене поняття «інформаційна безпека».

«У 1982 році президент США Рональд Рейган своєю таємною директивою якраз і ввів розуміння того, що інформація поряд із воєнним, економічним, дипломатичним елементами - є складовими державної сили. Інформація повинна захищатися і бути під опікою держави. В Америці Рада національної безпеки, Державний департамент, Міністерство оборони, Директор Центральної розвідки - щодня опікуються цими елементами. Посилюють свій захист інформаційної безпеки і піклуються про те, щоб точка зору про США відповідним чином в її інтересах через представництва розподілялася у світі», - розповів він.

За словами Ігоря Смешка, в Україні є тільки проголошені гасла, а не дієві механізми забезпечення інформаційної безпеки.

«В нас навіть була введена доктрина інформаційної безпеки, в нас була введена стратегія кібербезпеки. Проте, як на мене, в нас є проголошені гасла, але немає жодного дієвого механізму, який би насправді забезпечував планування, контроль і координацію діяльності всіх державних і недержавних установ щодо захисту інформаційної безпеки нашої держави», - розповів він.

За його словами, в національній доктрині країни-агресора, яка вже зайняла частину нашої території і яка веде проти нас війну, немає існування України як окремого народу.

«В риториці вищого політичного керівництва держави, яка веде з нами війну, йдеться про те, що ми - фейкова держава. Де в нас є скоординована політика для того, щоб щодня підтверджувати нашим громадянам те, що ми здатні збудувати міцну демократичну державу, яка дасть добробут, високий рівень стандартів і захист індивідуальних прав?», - ставить питання Ігор Смешко.

За матеріалами UA.Українське радіо та сайту Sylaichest.org.

Автор: Юрий Семенюк
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

44 queries. 0.210 seconds.
44 / 0.210 / 12.85mb