А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » В мире

Создана: 16 July 2021 в 11:47

І сумно, і смішно, і нікого щедро послати…

Меркель підписала чергову декларацію з Байденом. І заявила, що «Північний потік-2» - це не заміна транзиту газу через Україну. І якщо Росія щось там буде зменшувати, то вони в Німеччині рішуче відреагують... Ну, всі ж ми розуміємо, як воно буде після запуску «Північного потоку». Перед початком опалювального сезону Росія заявить, що буде чітко виконувати усі зобов'язання по всім контрактам. Вони - не якісь там... Вони за законність і силу права. Але якось трапиться, що після запуску «потоку» тиск газу в трубі, що йде через Україну, почне падати. Миттєво по російському ТБ підуть сюжети «Украина снова ворует газ!..». Україна буде казати, що це Росія зменшила тиск. Буде возити послів ЄС на кордон. Показувати труби і .т.д. Росія все буде заперечувати…

Фото: Макрон и Меркель.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…На найближчій прес-конференції Путін скаже щось типу такого: «Ну, мы же не можем заставить власти в Киеве не воровать? Вы их поставили - вы и заставляйте (сміх у залі та оплески)».

Далі Росія запропонує тимчасово, до «нормалізації ситуації в Україні» перевести український транзит на інші напрямки. Як думаєте, як довго будуть чинити опір у ЄС?

І так, наші європейські друзі будуть розказувати, що для європейської перспективи Україні не вистачає реформ. І для повернення транзиту на газ треба теж більше реформ та «прозорості».

…А Меркель уже це все буде не цікаво. Вона займе якесь місце у російській компанії і зароблятиме на безбідну старість.

Автор: Петро ОЛЕЩУК, політолог, політичний експерт-аналітик (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

43 queries. 0.150 seconds.
43 / 0.150 / 14.5mb