А тем временем...

В мире

Facebook

Главная » Аналитика

Создана: 23 September 2021 в 11:36

Політексперт Володимир Фесенко: Про виступ Президента Зеленського на Генеральній Асамблеї ООН…

Головний акцент Президентом України у його виступі перед світовою спільнотою зроблено на наших проблемах, викликаних російською агресію (окупація Криму і частини Донбасу, війна на сході нашої країни). Цього разу - більше уваги до кримської проблематики, зокрема і в контексті створення Кримської платформи (пролунав заклик приєднуватись до її роботи). І це закономірно, правильно, і очікуємо. Але керівник української держави говорив про це в контексті вкрай низької ефективності ООН і міжнародної спільноти. І проблема не стільки в самій ООН, головна причина такої ситуації давно очевидна – країна-агресор має право вето в роботі Ради безпеки ООН. Дуже слушною є і порада світовим лідерам зустрічатися там, де існують найбільш складні і гарячі проблеми. Емоційно-тактильне і безпосереднє відчуття проблеми може підштовхнути і до більш рішучих дій. До речі, сам Зеленський активно використовує цю методу – він регулярно привозить наших міжнародних гостей в зону конфлікту на Донбасі. Критика на адресу ООН і міжнародної спільноти пролунала не тільки у зв’язку з нашими проблемами, але і з точки зору дотримання спільних правил і стандартів у підході до розв’язання глобальних проблем, зокрема і в боротьбі з пандемією, в процесі розподілу вакцин і ліків проти Ковід-19…

Фото: Виступ Президента Зеленського в ООН.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

«…Виявилося, що у статтях про рівність, як у рекламах, є зірочка і напис дрібним шрифтом: всі ми люди, всі ми - в одному човні, але рятувальні шлюпки першими отримають пасажири першого класу…».

Яскраві і нестандартні метафори – це вже фірмовий стиль виступів Президента Зеленського. Зокрема, він порівняв ООН із супергероєм на пенсії, який був дуже потужним і зробив величезний внесок у розвиток глобальної співпраці та створення глобальних інституцій, але зараз не може знайти для себе адекватну функцію.

Ще один важливий акцент виступу Президента України – пряма і опосередкована полеміка з Путіним і російською владою.

Цікаво, що проти Путіна були використані його ж тези із славнозвісного виступу на Мюнхенській конференції. Заочна дискусія президентів України і Росії вже стає показовою тенденцією.

З точки зору внутрішньополітичного контексту значущим є згадування в цьому виступі замаху на першого помічника Президента – Сергія Шефіра. Очевидно, що ця ситуація емоційно вразила Володимира Зеленського. А от як це вплине на його політичні дії, ми вже побачимо після його повернення в Україну.

Автор: Володимир ФЕСЕНКО, політолог, історик, політичний експерт-аналітик, політичний консультант (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

44 queries. 0.173 seconds.
44 / 0.173 / 14.42mb