Главная » Аналитика

Создана: 21 January 2022 в 11:43

Санкції проти агресії РФ: певні точки дотику між США і Україною вже простежуються…

Дуже цікава і показова інформація про санкції США (Мінфіну США) проти чотирьох громадян України, двоє з яких – депутати ОПЗЖ (Тарас Козак і Олег Волошин), інші - втікачі з України (в 2014 р.) Володимир Олійник та Володимир Сівкович. Що важливо, раніше США вводили санкції проти тих громадян України, які робили проблеми для Сполучених Штатів. Але вже можемо казати про нову тенденцію – санкції вводяться проти громадян України, які створюють проблеми для України. Перед цим були санкції проти Тупицького і Портнова, зараз ще проти чотирьох громадян України. Нову четвірку фігурантів санкцій США звинувачують в діях щодо дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в Україні у тісному контакті з ФСБ. В нинішній ситуації навколо України і Росії це особливо значуще…

Фото: Байден і санкції Путіну. Малюнок Сергія Йолкіна.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

…Інформація про ці санкції з’явилась відразу після візиту до України держсекретаря США Е. Блінкена.

Може, це просто збіг...

Але ризикну припустити, що в політиці санкцій, які стосуються захисту нацбезпеки, може бути і певна співпраця (або певна координація) між США і Україною.

У всякому разі, певні точки дотику вже простежуються (наприклад по Т.Козаку).

Скажу більше, співпраця між відповідними державними інституціями США і України саме зараз потрібна в більших масштабах і з більшою інтенсивністю.

Автор: Володимир ФЕСЕНКО, політолог, історик, політичний експерт-аналітик, політичний консультант, керівник Центру прикладних політичних досліджень «Пента» (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

46 queries. 0.194 seconds.
46 / 0.194 / 15.48mb