Главная » Аналитика

Создана: 19 April 2022 в 17:58

Нове – у відношеннях України та Німеччини…

У нещодавньому інтерв'ю для CNN, президент України Зеленський говорив про питання ембарго на російську нафту, яке у ЄС блокували дві країни - Німеччина та Угорщина. Зрозуміло, що це питання - надважливе. Саме ембарго на вуглеводні - це найсерйозніший санкційний удар для режиму бункерного діда. І всі це розуміють, і дехто уже готовий до дій, а дехто – «думає». Від того, чи буде і далі одержувати свої криваві гроші бункрений психопат залежить успішність захисту України, а, отже, і всього цивілізованого світу. Останнім часом у нас багато розмов про відносини з Німеччиною, але у нас якось забули, що до 24 лютого Німеччина встигла зробити Україні багато «доброго»: від «Півнчого потоку 2» (який, очевидно, мав лише одну мету - комфортні умови для війни Московії з Україною), і до блокування постачань зброї для України (при тому, що через обхідні схеми для Московії вони знаходили механізми постачання)…

Фото: Відношення України та Німеччини.

Опрос

Как вы оцениваете свой «добробут» - уровень жизни?

Показать результаты

Loading ... Loading ...

 …І справа тут не лише у Шредері, Штайнмайєрі або Меркель. Буквально сьогодні в інформаційному просторі стало відоме наступне: лідерка німецької керівної партії Мануела Швезіг вступила в змову з російським «Газпромом» і лобіювала будівництво «Північного потоку 2». Про це стало відомо завдяки витоку документів, пише британська газета The Times.

Масштаби корумпованості політичної еліти Німеччини з боку Московії лише починають ставати надбанням загалу. Але, оскільки Німеччина - демократична та правова держава, то немає сумнівів, що «розкопають» зрештою майже все.

До чого це я?..

Німецька політична еліта не була дружньою до України до 24 лютого, і залишається недружньою і досі.

Просто вони не можуть ігнорувати думки власних «бюргерів», а останні, очевидно, мають багато запитань до еліти. Бо еліта, фактично, їх самих обманювала, розказуючи, що всі відносини з Московією - це лише «економіка» і «вигідна торгівля».

А у підсумку ці самі бюргери зрозуміли, що живуть вони поруч з непрогнозованою диктатурою, що погрожує вбити всіх за допомогою ядерної зброї. І збудована ця диктатура у т.ч. і на німецькі гроші.

Тому німецькі еліти нині грають у дуже складну гру, що покликана донести власним громадянам, що ситуація контрольована, а вони самі роблять усе, що потрібно. Їм уже важко відмовляти Україні у допомозі, але можна тягнути час. Що вони і роблять.

Не треба намагатися збагнути україно-німецькі відносини одномірно, як якісь «особисті справи», усе набагато складніше.

Ну і не треба чекати від опосередкованих творців усіх нинішніх проблем «правдивого переродження».

Автор: Петро ОЛЕЩУК, політолог, доцент Київського державного університету ім. Тараса Шевченко, політичний консультант, політичний експерт-аналітик (Київ, Україна).
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter

Ваш запрос обрабатывается....

Комментарии - Нет комментариев

Добавить комментарий

Развернуть формуАктуально...

Самые обсуждаемые

Популярные

42 queries. 0.147 seconds.
42 / 0.147 / 13.76mb